Kalkulant (m/ž) za njemačko tržište

Naš klijent je ugledno građevinsko poduzeće s uredima u Zagrebu i Slavonskom Brodu, koje se ističe svojim uspješnim djelovanjem na tržištima Hrvatske i Njemačke.

Lokacija rada: Zagreb ili Slavonski Brod

Opis posla:

– Rad iz ureda s fokusom na njemačko tržište

– Izračun troškova materijala, radne snage i opreme za građevinske projekte

– Priprema ponuda za klijente

– Praćenje stvarnih troškova tijekom izvođenja projekta

– Suradnja s inženjerima i drugim odjelima

-Analiza rizika i predlaganje korektivnih mjera

Uvjeti:

-VŠS/VSS građevinskog smjera

– Minimalno 2 godine radnog iskustva u kalkulacijama

– Organizacijske sposobnosti i samostalnost u radu

– Napredno znanje rada na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD)

– Dobro poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu

Nudi se:

– Zapošljavanje na neodređeno vrijeme nakon uspješno odrađenog probnog roka

– Dinamično radno okruženje u uspješnoj kompaniji

– Mogućnost profesionalnog usavršavanja

– Prilika za preseljenje u Njemačku

Ako se prepoznajete u opisu posla i želite se pridružiti dinamičnom timu, ljubazno vas molimo da svoj životopis pošaljete na njemačkom jeziku na sanin.radulovic@profesio.hr

Kategorija: Graditeljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Njemačka

Prijavi se za ovu poziciju

Prenesi datoteku ovdje ili klikni za odabir sa računalaMaksimalno dozvoljena veličina dokumenta je 10 MB.
Podržani format(i): .doc, .docx, .txt, .rtf, .pdf

Poslednje dodati poslovi

Voditelj Projekata (m/ž)

Za našeg klijenta s dugogodišnjim iskustvom u investicijama te izgradnji stambenih i poslovnih objekata visoke kvalitete tražimo djelatnika na poziciji:

Voditelj gradilišta (m/ž)

Poslovođa na gradilištu (m/ž)

Za našeg klijenta,  uspješnu tvrtku iz Zagreba s dugogodišnjim iskustvom u investicijama te izgradnji stambenih i poslovnih objekata visoke kvalitete