Mehaničar / Serviser građevinskih strojeva (m/ž) – 2 izvršitelja

Naš klijent prodaje, iznajmljuje i popravlja male i mini građevinske strojeve te je jedan od vodećih trgovaca i pružatelja usluga u sektoru građevinarstva i zemljanih radova u Europi. Zbog proširenja poslovanja zapošljavaju djelatnike na poziciji:

Mehaničar / Serviser građevinskih strojeva (m/ž)2 izvršitelja

  • Lokacija rada: Zagreb i Dugopolje

Opis posla:

  • Servisiranje i održavanje građevinskih strojeva

Glavne odgovornosti:

  • Održavanje i popravke građevinskih strojeva
  • Izvođenje servisnih radova u radionici i kod kupaca
  • Pronalaženje, procjena i dijagnosticiranje grešaka, također uz pomoć računala (mehaničke, elektroničke i hidraulične)
  • Odgovornost za red i čistoću na radnom mjestu
  • Odgovornost za servisno vozilo

Uvjeti:

  • Završena srednja stručna sprema (SSS)
  • Iskustvo u servisiranju građevinskih strojeva
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema i dijagnosticiranja kvarova
  • Spremnost na terenski rad i povremena putovanja
  • EU državljanstvo

Nudimo:

  • Stalni radni odnos nakon uspješno odrađenog probnog roka
  • Stimulativna primanja sukladno poziciji
  • Dinamično i poticajno radno okruženje
  • Službeno vozilo, mobitel, tablet

Ako se pronalazite u ovom oglasu i spremni ste na nove izazove, prijavite se slanjem svog životopisa na sanin.radulovic@profesio.hr ili za više detalja pozovite na 091 611 8020.

Kategorija: Graditeljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Prenesi datoteku ovdje ili klikni za odabir sa računalaMaksimalno dozvoljena veličina dokumenta je 10 MB.
Podržani format(i): .doc, .docx, .txt, .rtf, .pdf

Poslednje dodati poslovi

Prodajni predstavnik (m/ž)

Mi smo PROFESIO, jedna od vodećih agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju u Hrvatskoj i regiji. Konkurentnost na

Za našeg klijenta tražimo PRODAJNOG PREDSTAVNIKA (m/ž) rezervnih dijelova za traktore Lokacija: Zagreb, Hrvatska ODGOVORNOSTI: UVJETI: NUDI SE: Ako ste