Prodajni savjetnik (m/ž)

Mi smo PROFESIO, jedna od vodećih agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju u Hrvatskoj i regiji.

Konkurentnost na tržištu rada ostvarujemo svojom profesionalnošću u pristupu radu i komunikaciji s klijentima, bilo da se radi o poslodavcima ili posloprimcima.

Za našeg klijenta, tražimo djelatnika na poziciji:

                                                                PRODAJNI SAVJETNIK (m/ž)

Mjesto rada: Prigorje Brdovečko

OPIS POSLA

  • Savjetovanje postojećih i novih klijenata
  • Izgradnja i održavanje odnosa s ključnim klijentima
  • Razvijanje i provođenje prodajne strategije
  • Svakodnevni kontakt sa postojećim i potencijalnim klijentima
  • Podržavanje i upravljanje prodajnom mrežom u organizaciji
  • Promoviranje proizvoda krajnjim kupcima
  • Podnošenje dnevnih i mjesečnih izvještaja
  • Odgovaranje na upite i izrade ponuda
  • Izrada, vođenje i ažuriranje baze podataka
  • Briga o cjelokupnom prodajnom procesu od ponude do naplate

UVJETI

  • SSS/VŠS/VSS
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno pet godine
  • poznavanje građevinskih strojeva
  • poznavanje rada na računalu (aktivno korištenje MS Office-a)
  • sistematičnost, analitičnost, dosljednost
  • proaktivnost te fokusiranost na detalje
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO

  • radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim radom od 6 mjeseci
  • ugodna radna okolina
  • rad u dinamičnom okruženju
  • božićnica
  • slobodan dan za prvi dan škole/vrtića
  • naknada za troškove prijevoza
  • naknada za topli obrok
Kategorija: Prodaja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Prenesi datoteku ovdje ili klikni za odabir sa računalaMaksimalno dozvoljena veličina dokumenta je 10 MB.
Podržani format(i): .doc, .docx, .txt, .rtf, .pdf

Poslednje dodati poslovi

Prodajni predstavnik (m/ž)

Mi smo PROFESIO, jedna od vodećih agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju u Hrvatskoj i regiji. Konkurentnost na

Za našeg klijenta tražimo PRODAJNOG PREDSTAVNIKA (m/ž) rezervnih dijelova za traktore Lokacija: Zagreb, Hrvatska ODGOVORNOSTI: UVJETI: NUDI SE: Ako ste