Projektant (m/ž)

Osnovna djelatnost kojom se naše Klijent bavi i kojom je stekao ugled na tržištu je projektiranje elektroenergetskih objekata za potrebe elektroprivrede, industrije, vodoprivrede, građevinarstva te prometa i veza.

Lokacija rada: Zagreb

Opis posla:

  • Projektiranje sunčanih elektrana (integriranih i neintegriranih), AC/DC razvoda u sklopu VN/SN postrojenja, instalacija zgrada i razrađivanje nacrta pomoću AutoCAD-a.

Uvjeti:

  • VŠS (bacc. ing.) ili VSS (mag. ing).
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva u projektiranju.
  • Poznavanje rada u AutoCAD-u, Revit-u, Eplan-u.
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Nudi se:

  • Ugovor na neodređeno vrijeme nakon uspješno odrađenog probnog roka.
  • Stimulativna plaća sukladno poziciji.
  • Rad u dinamičnom i motiviranom timu.

Životopis poslati na sanin.radulovic@profesio.hr

Kategorija: Ostali poslovi
Vrsta zaposlenja: Puno radno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Prenesi datoteku ovdje ili klikni za odabir sa računalaMaksimalno dozvoljena veličina dokumenta je 10 MB.
Podržani format(i): .doc, .docx, .txt, .rtf, .pdf

Poslednje dodati poslovi

Voditelj Projekata (m/ž)

Za našeg klijenta s dugogodišnjim iskustvom u investicijama te izgradnji stambenih i poslovnih objekata visoke kvalitete tražimo djelatnika na poziciji:

Voditelj gradilišta (m/ž)

Poslovođa na gradilištu (m/ž)

Za našeg klijenta,  uspješnu tvrtku iz Zagreba s dugogodišnjim iskustvom u investicijama te izgradnji stambenih i poslovnih objekata visoke kvalitete