Voditelj ključnih kupaca – postprodaja (servisne i usluge održavanja) (m/ž)

Mi smo PROFESIO, jedna od vodećih agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju u Hrvatskoj i regiji.

Konkurentnost na tržištu rada ostvarujemo svojom profesionalnošću u pristupu radu i komunikaciji s klijentima, bilo da se radi o poslodavcima ili posloprimcima.

Za našeg klijenta MEP d.o.o.

tražimo djelatnika na poziciji:

Mjesto rada:

1 kandidat – Zagreb

1 kandidat – Rijeka

OPIS POSLA

  • usvojiti procese , asortiman i pravila poslovanja tvrtke
  • kontinuirano se educirati o asortimanu i ponudi kompanije
  • po potrebi, a sukladno potrebama radnog mjesta i  tvrtke  slušati/polagati  dobavljačke prezentacije ili certifikate
  • rad na aktivnoj promociji proizvoda i usluga MEP-a,
  • i planiranje mjesečno / kvartalno  posjećivanja / kontaktiranja  kupaca
  • izgradnja i razvoj snažnih i dugotrajnih odnosa s kupcima
  • planiranje i provedba projekata s ključnim kupcima
  • upravljanje komunikacijom između ključnih klijenata i internih timova
  • identificirati nove prodajne prilike kod postojećih kupaca te akvizicija novih kupaca
  • priprema i izrada jednostavnih i strukturiranih ponuda
  • planiranje, provedba i izvještavanje o prodajnim aktivnostima i rezultatima
  • aktivno sudjelovati u izradi planova prodaje
  • postizanje vremenski definiranih prodajnih ciljeva i zadataka

UVJETI

  • VŠS/VSS/SSS tehničkog smjera ili srodnih usmjerenja
  • iskustvo u prodaji na traženim ili sličnim poslovima minimalno 3 godine
  • razvijene komunikacijske, pregovaračke, prezentacijske i prodajne vještine
  • izvrsne analitičke sposobnosti i sposobnosti rješavanja problema
  • poznavanje tržišta, trendova i konkurencije
  • usmjerenost na rezultat i visoka razina odgovornosti
  • odlučnost i proaktivnost
  • razumijevanje poslovnih procesa te terminologije komercijalnog procesa
  • spremnost na kontinuirano educiranje
  • sklonost timskom radu
  • engleski jezik – aktivno u govoru / pasivno u pismu
  • rad u Microsoft Office alatima (Word, Excel, Outlook, PP)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost na povremena putovanja

NUDIMO

  • radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim radom od 6 mjeseci
  • ugodna radna okolina
  • rad u dinamičnom okruženju
  • božičnica
  • uskrsnica
  • naknada za troškove prijevoza
  • naknada za topli obrok

Kategorija: Prodaja
Vrsta zaposlenja: Puno radno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Prenesi datoteku ovdje ili klikni za odabir sa računalaMaksimalno dozvoljena veličina dokumenta je 10 MB.
Podržani format(i): .doc, .docx, .txt, .rtf, .pdf

Poslednje dodati poslovi

Voditelj Projekata (m/ž)

Za našeg klijenta s dugogodišnjim iskustvom u investicijama te izgradnji stambenih i poslovnih objekata visoke kvalitete tražimo djelatnika na poziciji:

Voditelj gradilišta (m/ž)

Poslovođa na gradilištu (m/ž)

Za našeg klijenta,  uspješnu tvrtku iz Zagreba s dugogodišnjim iskustvom u investicijama te izgradnji stambenih i poslovnih objekata visoke kvalitete